Тетяна Меліхова: Київ збереже унікальні медичні заклади

Київ збереже унікальні медичні заклади.

Як повідомила секретар депутатської фракції «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова, 12 березня більшість депутатів Київради позитивно проголосовали за проект рішення «Щодо забезпечення фінансування «Центру мікрохірургії ока» та Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, з урахуванням рекомендацій управління правового забезпечення діяльності міської ради до проекту рішення, які включають зауваження постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

А саме:
1. Доручити виконавчому органу Київської міської ради вжити заходів щодо розроблення Департаментом охорони здоров’я виконавчого органу КМР Департаменту фінансів проекту рішення «Про внесення змін до міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки з метою включення до програми фінансування (зокрема, заробітної плати на 2020 рік) офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» та Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини.
2. Підготувати звернення до ВРУ, Кабінету міністрів та МОЗ України щодо фінансування Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» та Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини за рахунок державного бюджету за програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів і заходів у системі охорони здоров’я», як закладів, що надають третинну (високоспеціалізовану) допомогу.
3. Реорганізувати Київську міську клінічну офтальмологічну лікарню «Центр мікрохірургії ока» шляхом перетворення її в комунальне некомерційне підприємство «Київська міська клінічна офтальмологічна лікарня «Центр мікрохірургії ока» виконавчого органу Київської міської ради.
4. Реорганізувати Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини»шляхом перетворення його в комунальне некомерційне підприємство «Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини» виконавчого органу Київської міської ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова