Тетяна Меліхова: Київ повинен зберегти унікальні медичні заклади

Секретар депутатської фракції «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова продовжує боротьбу за збереження медичних закладів, які надають необхідні людям медичні послуги.

Йдеться про Київську міську клінічну офтальмологічну лікарню «Центр мікрохірургії ока» та «Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини».

«Я не припиняю контролювати хід виконання Рішення Київської міської ради від 12.03.2020 року «Щодо забезпечення фінансування Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» та «Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини», – заявила Тетяна Меліхова.

Політик переконана, що саме через бездіяльність Департаменту охорони здоров’я на сьогоднішній день рішення так і не виконане.

«Завдяки постійному нагляду та вимогам до Департаменту охорони здоров’я щодо виконання рішення Київради, на цьому тижні було дозволено керівникам «Центру мікрохірургії ока» та «Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини» використовувати гроші зі спеціальних фондів цих медичних закладів. Але це не вирішує проблему, адже коштів спеціальних фондів не вистачає, аби покрити всі необхідні витрати для повноцінного утримання закладів», – зазначила депутат.

Нагадаємо, що з ініціативи Тетяни Меліхової розроблено ряд ряд рішень Київради, серед яких: «Щодо забезпечення фінансування Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» та «Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини»; «Про внесення змін до Міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2020-22рр» щодо забезпечення фінансування Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» та «Київського центру репродуктивної та перинатальної медицини» на 2020 рік у розмірі по 5 мільйонів гривень на кожен медичний заклад.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова