Тетяна Меліхова домагається будівництва метрополітену на Троєщині

Мінінфраструктури готове взяти участь в опрацюванні проектів нормативно–правових актів щодо проєктування та будівництва метрополітену на житловий масив Троєщина у Києві.

Про це заявила секретар депутатської фракції «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова, передає пресслужба партійного осередку.

«За моїм поданням 14 листопада 2019 року прийнято рішення Київської міської ради № 243/7816 «Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на будівництво лінії метро на житловий масив Троєщина у м. Києві», – зазначила політик.

Міністерство інфраструктури України на рішення Київради листом від 03.03.2020 року №3021/47/10-20, що зареєстрований у Київській міській раді від 11.03.2020 року №08/5962, інформує про те, що Мінінфраструктури готове взяти участь в опрацюванні проєктів нормативно – правових актів щодо проєктування та будівництва метрополітену на житловий масив Троєщина у м. Києві у разі їх надходження.  

«Мною направлено звернення до Київського міського голови Віталія Кличка з проханням надати доручення відповідним структурним підрозділам щодо розробки нормативно–правового акту для будівництва лінії метро на житловий масив Троєщина у м. Києві із залученням фахівців Міністерства інфраструктури України та вирішення проблеми транспортного сполучення для більш аніж 300 тисяч жителів житлового масиву Вигурівщина -Троєщина у місті Києві. Контролюватиму це питання та чекаю відповідних дій з боку влади», – додала Тетяна Меліхова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова