Тетяна Меліхова: Депутати Київради не з’являються на пленарні засідання

Секретар депутатської фракції «Батьківщини» в Київраді Тетяна Меліхова висловила занепокоєння щодо неявки деяких депутатів інших фракцій на останні пленарні засідання.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської партійної організації.

«В час, коли необхідно приймати важливі для міста рішення, депутати Київради обрали шлях неявки на пленарні засідання. В більшості це представники «київської команди», у минулому фракція «Самопоміч», на чолі з Сергієм Гусовським та депутатська фракція «Єдність», голова фракції Олександр Омельченко, а також окремі депутати з інших фракцій та позафракційні», – заявила ТетянаМеліхова.

Депутат переконана, що є безліч методів висловити свою позицію, не паралізуючи життєдіяльність міста.

«Можна не голосувати, зняти питання з розгляду, блокувати трибуну, в решті-решт залишити сесійну залу. Фракція «Батьківщина» неодноразово використовувала ці методи для того, аби унеможливити прийняття корупційних рішень і для захисту інтересів киян, не дивлячись хто саме Київський міський голова. Тому мене дивує, що впродовж чотирьох років цих депутатів все влаштовувало, а нині вирішили не з’являтися на пленарні засідання», – додала вона.

Є ряд нагальних, важливих для міста питань: соціальні виплати, надбавки освітянам, підготовка до опалювального сезону, який вже «не за горами», питання ошуканих інвесторів. Саме тому депутатська фракція «Батьківщина» продовжує активну роботу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова