Тетяна Меліхова: Чи буде метро на Троєщині?

9 жовтня розглядався проект рішення за поданням Тетяни Меліхової «Про звернення Київської міської ради до керівництва держави щодо виділення коштів на будівництво ліній метро на Троєщину».

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, житловий масив Троєщина налічує близько 300 тисяч жителів.

«Масив Троєщина є одним із найпроблемніших місць щодо транспортного сполучення в столиці. Вартість будівництва нової гілки метро оцінюють в межах 40-50 мільярдів гривень, що практично дорівнює річному бюджету Києва. Навіть за умов фінансування, гілка метро може з’явитися не раніше 2035 року. Відповідно до нормативів потрібно ще не менше 6 років, аби добудувати Подільсько-Воскресенський міст», – зазначила секретар депутатської фракції «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова.

Політик переконана, що міський бюджет неспроможний виділити необхідну суму, тому ці гроші має виділити держава. Депутат сподівається, що за проект позитивно проголосують на сесії Київради, адже вирішення цього питання є стратегічно важливим для столиці. Вона висловила подяку за підтримку колегам, членам постійної комісії КМР з питань транспорту, зв’язку та реклами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова