Тетяна Меліхова бореться з незаконними МАФами в столиці

Секретар депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова підготувала два депутатських звернення – до мера Києва Віталія Кличка та очільника Київської поліції Андрія Крищенка. Звернення стосуються незаконної роботи МАФу в спальному районі столиці.

Як повідомляє пресслужба Київської міської парторганізації, між будинками по вул. Якуба Коласа, 5 та 7 вже не один рік незаконно працює «наливайка». Саме через цю проблему кияни й написали колективне звернення до депутата Київради Тетяни Меліхової.

«Особисто в мене виникає низка запитань, які чомусь не турбують органів, котрі мали б це контролювати. По-перше, розмір МАФа менше встановленої норми і не може реалізовувати алкогольну продукцію та тютюн. По-друге, є великі сумніви в наявності ліцензії на торгівлю алкогольною продукцією та в якості цієї продукції. По-третє, продаж алкоголю не припиняється навіть після 23.00, не зважаючи на заборону. У результаті лунає галас, сварки і нецензурна лексика відвідувачів МАФу під вікнами у людей вдень і вночі», – коментує ситуацію Тетяна Меліхова.

Мешканці неодноразово зверталися до власників МАФу з проханням припинити цей безлад, але щоразу отримували лише погрози у свій бік.

Депутат від «Батьківщини» Тетяна Меліхова обіцяє захистити законні права громадян, які звернулися до неї.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова