Тетяна Меліхова: Без опалення і газу в гуртожитку люди живуть вже другий рік

Без опалення і газу в гуртожитку люди живуть вже другий рік, їх намагаються виселити з гуртожитку.

Про це заявила секретар депутатської фракції «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова. Політик внесла пропозицію – звернутися до виконавчого органу Київради (КМДА), щоб повернути гуртожиток на Польовій до житлового фонду і дати людям право на приватизацію.

Протистояння між Трест «Київміськбуд-2» та жителями гуртожитку по вул. Польовій 19/8 у Києві триває вже не перший рік. ПрАТ «Трест «Киівміськбуд-2», який є власником гуртожитку, оголосив дану будівлю аварійною та почав вимагати звільнити її для проведення реконструкції. Мешканці гуртожитку впевнені, що після їх виселення відбудеться не реконструкція, а будівництво багатоповерхівки. Не зважаючи на те, що реконструкція не є підставою для виселення, людей постійно намагаються виселити, навіть силовими методами.

«Я буду підтримувати будь-які кроки, якщо це покращить життя людей, які стали заручниками ситуації», – запевнила депутат.

На засіданні постійної земельної комісіі Тетяна Меліхова проголосувала «за» проект рішення «Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 25.07.2008 р., укладеного між Київською міською радою та ПАТ «Трест «Київміськбуд-2» для експлуатації і обслуговування гуртожитку», що в подальшому унеможливить будівництво на цьому місці багатоповерхівки. Розраховую, що цей проект буде підтримано на сесії Київради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова