Тетяна Меліхова бере участь у міжнародному форумі «Майбутнє Києва»

16 грудня у столиці розпочався міжнародний форум «Майбутнє Києва», на якому буде представлено новий генеральний план міста Києва. Секретар депутатської фракції «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова бере участь у заході.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, форум дасть старт процесу ознайомлення громадськості столиці з проектом основного містобудівного документа міста, який має стати платформою для інноваційних рішень і сприяти успішній реалізації стратегії розвитку столиці.

«Є різні думки щодо нового генерального плану. З’явились заклики до протестних груп доєднатися і взяти участь у сьогоднішній презентації, нібито для викриття прихованої у плані легалізації злочинів мера – незаконних землевідводів та будівництва. Думаю, під час дискусій можна буде вивчити ситуацію з різних ракурсів, отож, не лишаємось осторонь, майбутнє Києва повинна вирішувати громада», – зазначила Тетяна Меліхова.

Нагадаємо, що вже на початку 2020 року розпочнуться громадські слухання щодо актуалізованого проекту генерального плану столиці. Кияни нададуть нові пропозиції до проекту, що розглядатимуться в установленому законом порядку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова