Тетяна Меліхова: «Батьківщина» продовжує опікуватись проблемами гаражно-будівельних кооперативів

Виконавчий орган Київради не вніс відомості до Державного і міського земельного кадастру. Фракція ВО «Батьківщина» продовжує опікуватись проблемами гаражно-будівельних кооперативів.

Про це повідомила секретар депутатської фракції «Батьківщина» Тетяна Меліхова, передає пресслужба партійного осередку.

«До мене, як до депутата Київської міської ради, члена постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування надійшло звернення від голови кооперативу з будівництва та експлуатації індивідуальних гаражів «Олімпієць», щодо не внесення відомостей до Державного і міського земельного кадастру», – заявила депутат.

У зверненні зазначено, що згідно з рішенням Київської міської ради від 04.12.2018 року №229/6289 «Про затвердження Міської цільової програми використання та охорони земель міста Києва на 2019-2021 роки» комунальним підприємством «Київський інститут земельних відносин» у 2019 році було виконано роботу з інвентаризації та землеустрою земельної ділянки, розташованої по вул. Перемоги, 15-а у Святошинському районі м. Києва. Користувачем даної земельної ділянки з 1977 року є кооператив з будівництва та експлуатації індивідуальних гаражів «Олімпієць».

«Але на сьогоднішній день відповідні відомості не внесені до Державного і міського земельного кадастру та не надана користувачам земельної ділянки технічна документація. Мною було подано звернення до Директора Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петра Оленича з проханням розглянути звернення голови кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Олімпієць» та внести відповідні відомості до Державного і міського земельного кадастру», – додала Тетяна Меліхова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова