Тернопільські партійці підтримують заборону на продаж сільгоспземлі

Фермери та депутати Тернопільщини висловилися за підтримку всеукраїнського референдуму з приводу заборони продажу землі сільськогосподарського призначення.

Про це йшлося під час наради, яка відбула 12 квітня в Тернопільській облраді, повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Як усі знають, є умова МВФ для надання чергового траншу – дозволити продаж земель сільськогосподарського призначення. Тож ми вирішили зробити все можливе, щоб заборонити продаж земель, а купівлю дозволити лише державі. Україна – це 70% запасу чорноземів у Європі, і ця цінність може відійти від наших людей», – пояснює голова фракції ВО «Батьківщина» в Тернопільській облраді Михайло Пінь.

Він нагадав, що 10 квітня депутати облради одноголосно підтримали ініціативу «Батьківщини», ухваливши рішення про необхідність проведення референдуму з приводу відкриття вільного ринку сільськогосподарської землі.

19 квітня в Києві відбудуться збори ініціативної групи щодо проведення референдуму. З Тернопільщини до столиці вирушить 50 представників, серед яких – депутати місцевих рад і фермери.

«Після того, як ЦВК зареєструє ініціативну групу, у нас буде 40 днів, щоб назбирати достатню кількість голосів – понад три мільйони. Від Тернопільської області необхідно 140 тисяч підписів», – пояснює перший заступник голови Тернопільської облради, представник «Батьківщини» Василь Деревляний.

Асоціація фермерів Тернопільської області також підтримує рішення про проведення референдуму й закликає мешканців краю долучитися до захисту української землю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова