Тернопільська обласна «Батьківщина» висунула кандидатів на місцеві вибори

Обласна парторганізація презентувала команду кандидатів на вибори до місцевих органів влади на Тернопільщині, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, 77 делегатів з усіх куточків області, запрошені, представники ТВК та ЗМІ взяли участь в роботі конференції Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина».

«Ми створили команду сильних, гідних, достойних людей. Коли формувався список, у 90% випадків, людям було не важливо під яким номером вони йтимуть. Це і є командна робота, коли кожен розуміє, що в єдності наша сила. Команда повинна перемогти!» – наголосив головуючий, очільник Тернопільської обласної парторганізації Василь Деревляний.

За його словами, «Батьківщина» працювала і працюватиме для того, аби відновити довіру людей до політиків, до представників влади.

«Нашій партії – 21 рік, переважну більшість з них ми працюємо в опозиції, в опозиції до владних антиукраїнських режимів. Ми завжди були на сторожі інтересів простих українців, а не товстосумів-олігархів, їх представників на місцях. Люди – понад усе! Люди повинні довіряти політикам. Ми йдемо, аби продовжувати працювати для відродження сіл, селищ, міст, області та України. Йдемо, щоб боронити українську землю, її суверенітет», – зазначив Василь Деревляний.

Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко через аудіозв’язок привітала учасників засідання.

«Ми пройшли з вами пліч-о-пліч довгий шлях опозиційної боротьби. Хоч і в опозиції, але ми творили сучасну історію на Майданах у всіх куточках нашої держави. Дякую вашій політичній команді за те,  що ніколи не обмінювали патріотизм на гроші. Дякую за надійну підтримку, за віру, особливо Василю Тимофійовичу, який увібрав любов до України, до свого краю, напевно, ще з молоком матері. Ви – сильна, потужна команда! Я вірю у вас!»– заявила лідер партії.

Представник духовенства поблагословив учасників заходу та кандидатів, висунутих партійною організацією.

«Партій багато, а «Батьківщина» одна. Приємно бачити в цьому залі таких поважних людей. Ви маєте важливу місію – засіяти любов. Багато  було політиків, які не виправдали сподівань, але не нам їх судити, Бог розсудить. У вас є всі задатки, аби зробити ті перші кроки до добра. Досвідчені мають допомогти, підтримати молодих, підказати, направити. Вже час починати від малого до великого!» – звернувся до учасників конференції Високопреосвященніший Тихон Архієпископ Тернопільсько-Бучацький Української православної церкви.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова