Тернопільська «Батьківщина» звернулася до краян

Тернопільська обласна парторганізація просить жителів свого краю: відкинути байдужість, об’єднатися та заставити чинну владу або служити народу, або піти.

«Антиукраїнський злочинний режим Зеленського у парламенті, протягуючи, за вказівкою Президента України, закон про розпродаж земель сільськогосподарського призначення, тим самим зраджує інтереси українського народу та позбавляє українців майбутнього. Лише спільний національний спротив всієї нації допоможе протистояти антинародному сценарію знищення Української держави, як такої. Лише завдяки акціям протесту, спільними зусиллями нам вдається пів року відтягувати час остаточної втрати головного багатства нації – землі. Але, якщо ми не об’єднаємося навколо нашої спільної біди і небезпеки, то настане день прийняття такого рішення і це буде «крапка» в історії існування української держави», – йдеться у зверненні голови Тернопільської обласної організації Василя Деревляного.

Тернопільські партійці переконані, що під час Помаранчевої революції і Революції Гідності, нація виборола право на краще майбутнє, але одна помилка під час президентських та парламентських виборів запустила руйнівний процес і знівелювала досягнення та сподівання, привівши до влади відвертих україноненависників.

«Ця антиукраїнська влада переконує нас, що немає різниці якою мовою ми говоримо, на якій землі живемо. Їм однаково, як ми виживаємо. Вони в час війни приймають рішення про приватизацію стратегічних об’єктів Укроборонпрому та інших стратегічно важливих для держави підприємств. Ще одним із засобів нищення держави є прийняття так званого «нового трудового кодексу». За цим «кодексом» лише на Тернопільщині цьогоріч влада Зеленського планує скоротити декілька тисяч працівників освіти, медицини, культури, державних службовців. Масово закриваються ФАПи, планується закриття шкіл, амбулаторій, лікарень, закладів культури та інших установ», – йдеться у документі.

Тернопільські «батьківщинівці» переконані, що час протистояти плану режиму Зеленського зі знищенню нації та української держави настав.

«Ми пропонуємо: спільно, політичним силам, громадським організаціям, органам місцевого самоврядування, працівникам аграрного сектору, профспілкам об’єднатися і готуватися до широкомасштабних акцій протесту з пікетуванню обласних та районних державних адміністрацій, перекриття доріг, проведення страйків та мітингів і бути готовими в будь-який час виїхати до Києва для проведення акції протесту біля Верховної Ради України під гаслом: «Скажемо ні режиму Зеленського щодо продажу сільськогосподарської землі, штампуванню антиукраїнських законів і приниженню українського народу. Наша сила в єдності, за нами правда і ми переможемо!» – резюмує голова обласної парторганізації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова