Тернопільська «Батьківщина» заявляє про оприлюднення персональних даних членів ДВК

Тернопільська обласна «Батьківщина» звернулася до правоохоронних органів з приводу публічного виступу керівника місцевого осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народного депутата України Тараса Юрика.

Про це повідомила прес-служба Тернопільської обласної парторганізації.

Тарас Юрик продемонстровав журналістам списки членів ДВК від «Батьківщини» з їх персональними даними.

«Під час прес-конференції народного депутата Юрика Тараса сталося те, що ми називаємо поверненням старих часів СРСР, коли існувала лише одна правляча партія, яка писала закони, їх виконувала та контролювала виконання», – прокоментував ситуацію юрист, керівник служби безпеки Тернопільського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко Василь Облещук.

За його словами, народний депутат Тарас Юрик та партійні структури «Блоку Петра Порошенка» не мають повноважень правоохоронних органів, зокрема здійснювати оперативні заходи.

У зв’язку з цим Тернопільська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» звернулася до правоохоронних органів з проханням дати правову оцінку діям Тараса Юрика.

«Сподіваємося на об’єктивний та оперативний розгляд наданих фактів структурами, які покликані стояти на варті законності та дотримання прав людей», – резюмував Василь Облещук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова