Тернопільська «Батьківщина» взяла участь у мітингу-реквіємі з нагоди річниці Чорнобильської трагедії

У день річниці Чорнобильської трагедії в.о. голови обласної парторганізації Степан Горуц разом з однопартійцями взяв участь у мітингу-реквіємі біля пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи».

 Серед трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами, техногенними й медичними наслідками і впродовж довгих років впливає на здоров’я людей та довкілля. У роботах з ліквідації наслідків аварії за п’ять років (1986-1990 рр.) взяли участь понад 600 тисяч осіб, серед яких майже 4000 жителів Тернопільщини. Більшість із них уже відійшла у вічність.

«Вчені кажуть, що необхідно триста років для очищення зони радіаційного ураження. Вважаю, що минуло достатньо часу, аби змінити своє ставлення до екологічних проблем і зрозуміти, що світ, у якому живемо, потребує нашого захисту», – зазначив Степан Горуц.

«Батьківщинівець» закликав не забувати тих, хто доклався до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕСАдже завдяки їх мужності та стійкості  сьогодні ми можемо ростити дітей, займатися улюбленою справою і просто радіти життю.

«Це наші Герої, яких потрібно вшановувати та пам’ятати не лише раз на рік. Держава мала б забезпечити їм безкоштовне лікування, соціальний захист, можливість поправити здоров’я у санаторіях. Ці люди заплатили найвищу ціну – поклали своє здоров’я і життя заради майбутніх поколінь. Подякуймо їм, низько схиливши голову», – сказав Степан Горуц.

Учасники заходу взяли участь у поминальній панахиді та церемонії покладання квітів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова