Тернопільська «Батьківщина» роз’яснює людям суть земельної «реформи» від влади

Тернопільський міський партосередок долучився до збору підписів проти продажу сільськогосподарської землі. У різних частинах міста розміщено партійні намети, в котрих громадяни можуть поставити підписи, вказавши адресу помешкання та номер мобільного телефону.

Як повідомляє прес-служба Тернопільської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», партійці також роздають буклети з порівняльними таблицями, де вказано вартість землі в країнах Європи та Україні, кількість фермерських господарств на 1 тис. населення та з іншою інформацією.

024

У Тернопільській «Батьківщині» зазначають, що збір підписів активісти проводять у всіх районах області. Так, за декілька перших днів сотні жителів Козівського та Підволочиського районів підтримали ініціативу «Батьківщини» про заборону продажу сільськогосподарської землі в Україні.

Збір підписів партійці також здійснюють у райцентрах – Підволочиську та Козовій.

«Батьківщинівці» наголошують, що жителі Тернопільщини обурені рішенням суду про заборону земельного референдуму і вважають такі дії влади свавіллям.

«Ми продовжуватимемо збір підписів, щоб згуртувати суспільство й не дозволити продати сільськогосподарську землю», – сказав голова Тернопільської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова