Тернопільська «Батьківщина» привітала військовослужбовців

В.о. голови Тернопільської обласної парторганізації Степан Горуц, його заступниця Уляна Пемковська, депутати обласної ради та активісти партії взяли участь в урочистостях з нагоди 18-ї річниці з дня створення Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, зональний відділ очолює «батьківщинівець», депутат обласної радиполковник Іван Бугай.

«26 травня 2003 року розпочався відлік складного становлення Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку. З того часу минуло 18 років, які стали для нас випробуванням на здатність забезпечити правопорядок серед військовослужбовців у зоні діяльності відділу, – сказав Іван Бугай.

Депутат розповів, що сьогодні Тернопільський зональний відділ Військової служби правопорядку є  повноцінним органом у Збройних
Силах України. Військовослужбовці зонального відділу з честю та гідністю виконують свій військовий та конституційний обов’язок, проявляючи відвагу, героїзм і самопожертву.

У цей день військовослужбовців вітали представники влади та громадськості. З нагоди 18-ої річниці, привітати особовий склад завітав перший начальник Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку, полковник запасу Віктор Баранецький.

Найкращих відзначили грамотами, нагородами та цінними подарунками.

Степан Горуц привітав військовослужбовців з річницею.

«Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших краян у ваших надійних і сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями здоров’я, добра, миру, професійних успіхів!» – сказав «батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова