Тернопільська «Батьківщина» переобрала керівний склад

Днями відбулася 16-та звітно-виборна конференція Тернопільської обласної парторганізації.

77 делегатів, представників партії з усіх куточків Тернопільщини, одноголосно підтримали кандидатуру Василя Деревляного на посаду голови обласного осередку ВО «Батьківщина». Учасники також проголосували за новий склад бюро.

«Вже 20 років ми з вами працюємо як монолітний, міцний кулак, який захищає наш край, нашу землю, наших краян. Я вдячний вам за довіру і прошу про єдність і добру співпрацю на благо нашої України й надалі. Ми не будемо сьогодні пригадувати зрадників, запроданців, з якими нам не по дорозі, а час говорити про порядних, свідомих патріотів, які є у нашій команді, яких ми запросимо до спільної роботи на місцевих виборах», – наголосив перший заступник голови Тернопільської облради Василь Деревляний.

Політик подякував однопартійцям за роботу під час попередніх виборчих кампаній – президентських та парламентських і наголосив:

«Я не проти молодих, для них «двері відкриті», якщо вони готові вчитися, працювати для України, але ті, хто сьогодні на верхівці влади, – без досвіду і вчитися не прагнуть, патріотизм у них – «мінус тисячу». Ми бачили партії, яких створювали під тимчасові проекти для завоювання влади, впливу, наживи… Їх було і буде багато, але партія «Батьківщина» нічого спільного з ними не мала і не матиме».

Новообраний очільник обласної парторганізації закликав партійців продовжувати боротьбу за інтереси України, права співгромадян, за українську землю.

«Втрата землі – це втрата незалежності. Пам’ятаймо, що земля та Україна – понад усе!» – підсумував політик.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова