Тернопільська «Батьківщина» наближає день перемоги над російським агресором

25 лютого, з ініціативи голови Тернопільської обласної «Батьківщини» Степана Горуца, проведено оперативну нараду з партійним активом, за результатами якої видано розпорядження «Про створення Центру допомоги армії та внутрішнім переселенцям».

Керівником Центру обрали Степана Горуца.

«Ми об’єдналися, аби спільно протидіяти рашистській агресії, — каже Степан Горуц. — Наймужніші й найрішучіші взяли в руки зброю і нині захищають Україну в лавах ЗСУ. Ті, кому відмовили у центрі комплектування, перебувають у підрозділах тероборони. Лише в Тернополі 22 партійців підписали контракти і вступили до підрозділу тероборони».

Особлива увага сьогодні — потреби Збройних Сил України. Тернопільською «Батьківщиною» військовим передано три автомобілі, військове спорядження та амуніцію, медикаменти й продукти харчування.

Керівник Тернопільського районного осередку ВО «Батьківщина» Ольга Колос особисто опікується 44 бригадою. До цієї допомоги долучилась і фракція «Батьківщина» в обласній раді Вони активно працюють під координацією голови фракції Романа Мороза. Іван Бугай займається переданням військової амуніції та спорядження для військовослужбовців ЗСУ, Любов Бочан опікується медичними й соціальними проєктами. Акумульовано кошти для організації цільової допомоги для воїнів 44 бригади, яку передано до місця її дислокації.

Відбувається постійна координація діяльності депутатів місцевих рад Тернопільщини від ВО «Батьківщина» у напрямку підтримки ЗСУ, ТРО та організації гуманітарної допомоги.

На території ОТГ області сформовано окремі групи із партійців, які у координації з керівниками осередків в ОТГ займаються допомогою біженцям, які прибули до їхніх громад.

У перші дні війни гостро постало питання прийому і розміщення переселенців, яким Центр надавав сприяння у пошуку житла, потребуючим – допомагав продуктами харчування, одягом, засобами гігієни. Зараз це стало рутинною щоденною роботою.

Десятки тонн продовольства, засобів гігієни, медикаментів були доставлені на логістичні склади Центрального офісу партії у Києві та цільово в Чернігів, Одесу, Лисичанськ, Харків, Дніпро, Знам’янку.

На часі налагодження горизонтальної співпраці з волонтерськими штабами Чернігівської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Нещодавно голова Тернопільської «Батьківщини» Степан Горуц разом із однопартійцями побував на Сумщині, щоб передати все необхідне, зокрема й автомобіль, бійцям окремого штурмового підрозділу ЗСУ, сформованого на основі членів ВО «Батьківщина». Також відвідав із необхідною допомогою військові підрозділи, у яких перебувають партійці ВО «Батьківщина» Тернопільщини, котрі задіяні на передових ділянках оборони Києва.

Центр допомоги армії та внутрішнім переселенцям співпрацює з Тернопільським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, громадськими організаціями «Рідний край» та «Моя земля – Україна», з благодійними фундаціями Польщі, Німеччини та Франції.

«Відкрито логістичний склад в м. Перемишль, організовано постійно діючі склади для прийому та сортування допомоги в Тернополі, районних центрах та центрах ОТГ, — зауважує Степан Горуц. — Ми здійснюємо комунікацію з волонтерськими групами Тернополя, Львова, Чернівців. Усе, що нами зроблено це спільні зусилля і кошти наших партійців. Ми щиро вдячні всім, хто долучається до нашої роботи».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова