Тернопільська «Батьківщина» ініціює звернення до керівництва держави з вимогою скасувати абонплату за газ

Фракція ВО «Батьківщина» ініціює скликання позачергової сесії Тернопільської обласної ради.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільського обласного партосередку.

Перший заступник голови Тернопільської облради, «батьківщинівець» Василь Деревляний повідомив, що між фракціями обласної ради ведуться перемовини про необхідність скликання позачергової сесії, аби обговорити чергове недолуге нововведення в тарифній політиці – абонплати за газ.

Фракція «Батьківщина» в Тернопільській облраді підготувала проект звернення до керівництва держави з вимогою скасувати абонентську плату за газ для мешканців області.

«За цим рішенням влади найбільше сплачувати за абонентське приєднання до газової мережі доведеться жителям українських сіл. Тепер кожна родина змушена платити від 50 до 136 грн. на місяць додатково до вже існуючих драконівських тарифів. За таке відверте здирництво несе відповідальність голова НКРЕКП, уряд та сам президент», – сказав Василь Деревляний.

За його словами, у зверненні, запропонованому на розгляд сесії обласної ради, «Батьківщина» вимагатиме не лише скасування абонплати за газ, але й звільнення голови НКРЕКП та уряду, які цілеспрямовано ведуть українців до повного зубожіння.

Нагадаємо, що минулої п’ятниці лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулася до всіх місцевих рад та голів міст і селищ з проханням провести позачергові сесії, аби ухвалити звернення до президента щодо негайного скасування абонентської плати за газ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова