Тернопільська «Батьківщина» долучилася до всеукраїнського руху проти тарифного геноциду

У Тернополі партійці організували пікет біля будівлі облдержадміністрації з вимогою зупинити підвищення ціни на газ для населення.

Як повідомляє прес-служба Тернопільської обласної парторганізації, з вимогами від громади виступив перший заступник голови обласної ради, очільник обласної парторганізації Василь Деревляний.


«Ми розуміємо, що влада на місцях не має значного впливу на ухвалення знакових рішень, але дії нашої політичної сили послідовні. Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко звернулася до голови Верховної Ради Андрія Парубія з вимогою негайно скликати позачергову сесію, аби ухвалити постанову про мораторій на підвищення тарифів. У свою чергу, депутати місцевих рад області ініціюватимуть відповідні звернення до Президента з вимогою скасувати підвищення ціни на газ на 23,5%», – сказав «батьківщинівець».


Голова фракції ВО «Батьківщина» у Тернопільській обласній раді Михайло Пінь ознайомив присутніх з проектом рішення обласної ради та текстом звернення до керівництва країни.

«Ми розуміємо, що люди ще не відчули цього підвищення, адже ми ще не отримали платіжки. 6 листопада ми ініціюватимемо звернення до Верховної Ради України, Президента, Кабінету Міністрів та депутатських фракцій, де вимагатимемо ухвалити постанову про мораторій на підвищення тарифів і заборону уряду ухвалювати рішення, спрямовані на доведення за межу бідності українців», – сказав голова фракції ВО «Батьківщина» у Тернопільській облраді Михайло Пінь.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова