Таїровську ТВК зобов’язали направити виборчі бюлетені на експертизу

3 січня 2018 року Овідіопольська районна виборча комісія (Одеська область) прийняла постанову, якою зобов’язала Таїровську ТВК направити виборчі бюлетені (дільниця №510682) на експертизу.

Як відомо, Таїровська селищна ТВК оголосила переможцем виборів Тимура Хасаєва, який балотувався на посаду голови громади за підтримки «Батьківщини». За даними ТВК, Тимур Хасаєв отримав 1622 голоси виборців, а найближчий його переслідувач Сергій Обертун – 1055 голосів.

За словами голови Овідіопольської районної виборчої комісії, підставою для відправки бюлетенів на експертизу стала заява кандидата на посаду голови Таїровської громади Сергія Обертуна.

«У Комітеті виборців України в Одеській області таке рішення Овідіопольської виборчої комісії назвали незаконним, адже в статті 25 Закону України «Про місцеві вибори» немає пункту, у якому передбачені повноваження територіальної виборчої комісії з передачі бюлетенів на експертизу», – зазначають у прес-службі Одеської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» й додають: «Навіть результати незаконного перерахунку голосів, проведеного під тиском народного депутата Василя Гуляєва від партії «Відродження», підтвердили попередні дані голосування, згідно з яким ТВК оголосила головою Таїровської громади Тимура Хасаєва, що зафіксовано на сайті ЦВК».

Прес-служба Одеської обласної парторганізації також повідомляє, що за результатами повного перерахунку виборчих бюлетенів Таїровська ТВК у 12 округах визнала вибори депутатів такими, що не відбулися. З огляду на це в них мають призначити перевибори.

За попередніми результатами, кандидати від «Батьківщини» перемогли в шістьох округах, однак у чотирьох із них пройдуть повторні вибори.

Наразі відомо, що депутатами Таїровської селищної громади від ВО «Батьківщина» стали Вілін Цандр і Юрій Предан.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова