Сумські «батьківщинівці» вшанували пам’ять героїв-підпільників та партизан

У Сумах біля Монумента «Героям Сумщини» відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави. Голова фракції «Батьківщина» в Сумській облраді Володимир Поцелуєв вшанував полеглих борців-партизан та подякував ветеранам за їх ратний подвиг у боротьбі з нацизмом.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку.

«Щиро зичимо колишнім партизанам та підпільникам міцного здоров’я, добробуту, довгих років життя! Для нащадків завжди залишатиметься яскравим прикладом ваше почуття обов’язку, віра в перемогу та відданість Батьківщині», – звернувся до ветеранів Володимир Поцелуєв.

Голова Сумської міської організації ветеранів Микола Бондарєв наголосив, що нині в Сумах проживає сім партизанів-підпільників, двоє із них приєдналися до урочистого мітингу.

Спогадами про війну в тилу нацистських військ та зародження партизанського руху поділився з громадою ветеран Михайло Подяк: «Наш обов’язок – берегти пам’ять, разом із ветеранами розповідати молодому поколінню, якою ціною давався омріяний мир».

Учасники зібрання вшанували полеглих хвилиною мовчання, поклали квіти до підніжжя пам’ятника, а на честь героїв-земляків пролунали залпи салюту. Від «батьківщинівців» ветерани отримали продуктові набори до святкового столу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова