Сумська «Батьківщина» привітала дітей зі святом

На Сумщині напередодні Міжнародного дня захисту дітей голова окружної парторганізації ВО «Батьківщина» Володимир Войтенко відвідав Центр соціально-психічної реабілітації для дітей.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку.

«Вважаю, що одним із найважливіших завдань суспільства та влади всіх рівнів є підтримка та допомога нашим дітям. І ми, дорослі, повинні робити все можливе, аби мрії малечі здійснювались. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Об’єднуючи зусилля заради майбутнього, ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю країни», – сказав Володимир Войтенко.

Представник «Батьківщини» подякував колективу Центру соціально-психічної реабілітації за невтомну працю й щирі та добрі серця.

Діти підготували для гостей цікавий концерт, після якого до них та педагогів звернувся благочинний Троїцького собору отець Олександр. Священник подарував малечі ікону Божої матері, благословив дітлахів та побажав їм здоров’я, успіхів і незабутнього літнього відпочинку.

«Батьківщинівець» Володимир Войтенко – частий гість Центру соціально-психічної реабілітації, а тому добре знає нагальні проблеми вихованців. Наразі закладу необхідний спортивний майданчик, тому партієць зауважив, що обов’язково допоможе у вирішенні цього питання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова