Сумська «Батьківщина» долучилася до збору коштів на придбання ліфта

За сприяння ВО «Батьківщина» в обласному центрі Сумщини стартував благодійний проект зі збору коштів на придбання та встановлення ліфта у міському закладі інклюзивної освіти НВК №16.

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного осередку «Батьківщини», у НВК навчаються 260 дітей, серед яких 23 з особливими потребами, а 9 – з вадами опорно-рухового апарату.


Умови перебування дітей у закладі на досить високому рівні – класи обладнані всім необхідним, про школярів дбає професійний педагогічний колектив, але є проблема – відсутній ліфт. Заклад триповерховий, підйомника, який би забезпечив безперешкодний доступ до класів, немає.
Дітям з вадами руху кожного дня доводиться долати перепони у вигляді сходів. Це займає не лише їхній час і енергію, але й тисне морально.

Сумська «Батьківщина» не залишилася осторонь. Разом із представниками організації «Добро єднає» партійці ініціювали збір коштів на придбання та встановлення ліфта. 5 липня керівнику ГО «Добро єднає» Олені Бенькалович член бюро обласної парторганізації, перший заступник міського голови Володимир Войтенко передав чек на суму 10 тис. грн.


Спільними зусиллями мешканців обласного центру зібрано 425 250 грн. Загальна вартість підйомника – 2 млн 143 тис. грн. Збір коштів триває.

Володимир Войтенко закликав партійні організації та підприємства долучитися до цієї благородної справи.

«У нас є спільна мета – бачити щасливим майбутнє покоління сумчан. Будівництво підйомника – справа дороговартісна, без сторонньої допомоги неможливо обійтися. Якщо ми зберемося разом і підтримаємо цю ідею, то вже скоро завітаємо до школи й побачимо результат спільної роботи», – сказав Володимир Войтенко.

Він звернувся до колективу та дирекції школи зі словами вдячності за щире серце, сповнене добра й любові, за те, що вони виховують дітей в атмосфері рівноправності та поваги один до одного.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова