Суд на Миколаївщині став на бік «батьківщинівця»

В Апеляційному суді Миколаївської області відбулося засідання про обрання запобіжного заходу щодо депутата Миколаївської облради від «Батьківщини», керівника ДП «Агрономія» Сергія Чмиря.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, розгляд справи викликаний апеляційною скаргою Миколаївської прокуратури, яка не погодилася з ухвалою Первомайського міськрайонного суду про обрання Сергію Чмирю такого заходу, як «особисте зобов’язання».

Суд не підтримав твердження прокуратури та став на бік Сергія Чмиря, який довів бажання співпрацювати з правоохоронними органами у справах, сфабрикованих проти нього.

«Переконаний, що кримінальні провадження проти мого однопартійця відкрито з метою дискредитувати чесну людину та відсторонити його від посади керівника державним підприємством. На жаль, лаву підсудних поки не зайняли справжні винуватці подій. Сподіваюсь, що з нього знімуть всі звинувачення», – зазначив очільник Миколаївського обласного партосередку Михайло Соколов.

На думку «батьківщинівця», обрання судом «особистого зобов’язання» є першою перемогою партійця.

Сергія Чмиря підтримали в суді депутати Миколаївської обласної ради, представники центрального апарату «Батьківщини» та обласної парторганізації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова