Столична команда «Батьківщини» за проведення всеукраїнського референдуму

Київська міська «Батьківщина» наполягає на проведенні всеукраїнського референдуму перед прийняттям законопроекту, що передбачає продаж землі сільгоспризначення.

За повідомленням пресслужби Київської міської парторганізації, на цьому акцентував голова Національного штабу захисту рідної землі в Києві Михайло Ковальчук, під час пресконференції в столиці.

«Ми виступаємо за продовження мораторію, закликаємо владу сьогодні провести референдум, запитати думку людей щодо подальшого майбутнього нашої рідної землі», – сказав він.

Голова Київської міської партійної організації «Батьківщина» Віталій Нестор переконаний, що законопроект про введення земельних аукціонів прямо порушує вимоги і можливості малих і дрібних фермерів, які не мають доступу до Інтернету. За його словами, передбачувана можливість змінювати цільове призначення земель без згоди органів контролю та державної влади може призвести до того, що до природного і водного фондів не будуть допускатися громадяни України, які не є власниками відповідних земельних ділянок.

Керівник юридичного департаменту Центру захисту киян Юрій Власенко заявив, що головне юридичне управління Верховної Ради оприлюднило зауваження до законопроекту №2178-10 про запуск ринку землі в другому читанні. За його словами, управління вважає, що проект потребує суттєвого технічного і юридичного опрацювання, оскільки він не відповідає конституційним принципам і в ньому закладено багато колізійних норм.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова