Столична команда «Батьківщини» вимагає відновити справедливі тарифи згідно з судовим рішенням

Відтепер у судовому порядку можна скасувати рішення КМДА про встановлення споживачам необґрунтованих тарифів, доки місцева влада не почне виконувати рішення Окружного адміністративного суду Києва від 06.07.2018 р.

Як інформує прес-служба столичного партосередку ВО «Батьківщина», про це під час прес-конференції 7 лютого заявили народний депутат України Юрій Одарченко, правозахисник та голова Центру захисту киян Віталій Нестор, голова Спілки власників житла України Олексій Кучеренко та адвокат Віта Струкова.

Наразі КМДА не виконує рішення суду про скасування незаконного розпорядження №668, на підставі якого в кілька разів були підвищені тарифи на утримання будинків та прибудинкової території.

«Враховуючи, що керуючі компанії не виконують рішення суду, ми готові допомогти кожному мешканцю столиці правомірно підійти до цього питання та в подальшому написати заяви, які стануть підставою для перерахунку вартості утримання будинків та прибудинкової території», – зазначив Віталій Нестор.

Народний депутат від «Батьківщини» Юрій Одарченко наголосив, що готовий робити все для того, аби рішення суду виконувалося.

Олексій Кучеренко повідомив, що підготував заяву до правоохоронних органів про неправомірні дії посадових осіб керуючих компаній.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова