Столична команда «Батьківщини» привітала киян зі святами

У Києві Голосіївський районний партосередок ВО «Батьківщина» на чолі з Василем Крульком підготував цикл новорічно-різдвяних ініціатив, а депутат Київради Ганна Свириденко перед святами домоглася відкриття бювету на Оболоні.

Про це повідомляє прес-служба столичного міського партосередку.

Завдяки представникам «Батьківщини» понад 4 тисяч дітлахів переглянули в Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району святковий концерт за мотивами казки «Пригоди Снігової Королеви» та отримали солодкі подарунки.

Дітей вітали народний депутат України Сергій Євтушок, депутат Київради Ігор Галайчук та член бюро Голосіївського партосередку ВО «Батьківщини» Сергій Безуглий.

Напередодні на вул. Йорданській, 11 відкрили та за християнською традицією освятили довгоочікуваний бювет. Депутат Київради від «Батьківщини» Ганна Свириденко упродовж усього часу пильно стежила за виконанням будівельних робіт, які проводив «Київводфонд».

«Тепер сусіди зустрінуть Новий рік із оздобленим джерелом чистої артезіанської води. Тож тисячі мешканців Оболоні, які не один рік страждали через відсутність питної води, зможуть у повній мірі користуватися перевагами бювету поблизу дому», – сказала політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова