Столична «Батьківщина» виступає за збереження кінотеатру «Київ»

Днями у Київраді відбулося засідання робочої групи Постійної комісії з питань власності щодо подальшої оренди комунального приміщення, в якому нині розташований кінотеатр «Київ».

Як повідомляє столична прес-служба партійного осередку, голова фракції «Батьківщина» у Київраді Володимир Бондаренко разом із депутатом Олександром Поживановим зареєстрували проект рішення щодо продовження договору оренди приміщення культурного центру «Кінотеатр Київ» без оголошення та проведення конкурсу.

«На засіданні робочої групи я звернувся до представників Департаменту комунальної власності, аби отримати офіційну відповідь, підписану керівниками, щодо того, чи вчасно було повідомлене керівництво кінотеатру про завершення договору оренди та проведення експертної оцінки вартості приміщення. Найважливіше зберегти «Київ» не лише як кінотеатр, але й як культурний центр», – заявив Олександр Поживанов.


Депутат зауважив, що позитивний імідж культового місця – це заслуга 20-річної роботи команди кінотеатру «Київ». За його словами, дирекція кінотеатру згодна переглянути умови оренди.

«Варто врахувати, що окрім 47 000 грн орендної плати, керівництво кінотеатру сплачувало земельний податок і комунальні послуги. Ці витрати доходили до 500 000 грн. У 1999 р., коли нинішня команда отримала абсолютно занедбане приміщення, реконструкція та закупівля обладнання обійшлися в 57 000 000 грн. Наразі КМДА оголосило суму майбутньої оренди в 700 000 грн», – додав депутат.

Депутати фракції «Батьківщина» у Київраді виступають проти політики особистих та комерційних інтересів.

«Пріоритетом має бути розвиток культурної сфери Києва як інтелектуальної столиці», – вважають представники «Батьківщини».

Якщо буде прийнято рішення про відкритий аукціон на оренду кінотеатру, перед Комісією з питань культури, туризму та інформаційної політики постане завдання – сформувати такі вимоги й умови до майбутнього орендаря, які забезпечили б збереження всіх заходів культурного характеру – кінофестивалі, спецпокази та покази авторського кіно.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова