Столична «Батьківщина» виступає за збереження кінотеатру «Київ»

11 червня під будівлею мерії Києва проходила мирна акція на захист кінотеатру «Київ».

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, представники «Батьківщини» взяли участь в акції.


Учасники тримали плакати «За безкоштовний кінотеатр у Києві», «Київ» – культурний центр, а не 7000 кв. метрів у центрі столиці».

Днями у столичному культурному центрі «Кінотеатр Київ» заявили про силове захоплення будівлі. Зачиненими в середині приміщення опинилися активісти, серед яких – помічник депутата Київради від «Батьківщини» Анна Міщенко.

Нагадаємо, що минулий балансоутримувач кінотеатру платив за його оренду до міського бюджету 4 700 гривень на місяць, адже договір був укладений близько 20 років тому. Після проведення конкурсу новим орендарем став CinemaCity, який платитиме щомісяця понад 2 000 000 грн. «Кінотеатр Київ» з рішенням зміни орендаря не згоден і подав позов до суду. Законність перемоги в конкурсі в судовому порядку розглядатиметься 18 червня.

Депутат Київради від «Батьківщини», секретар постійної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики Олександр Поживанов і фракція «Батьківщина» виступили проти політики, де пріоритетними є особисті та комерційні інтереси.

«Пріоритетом має бути розвиток культурної сфери Києва як інтелектуальної столиці», – сказав депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова