Столична «Батьківщина» виступає проти садистського знущання над дикими тваринами

Депутат Київради з фракції ВО «Батьківщина» Марина Кочур різко висловилася про так звані притравочні станції, котрі, на її думку, є варварством.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації ВО «Батьківщина», депутат звернулася до Міністерства аграрної політики з вимогою сприяти забороні в Україні випробувальних станцій з притравкою для мисливських собак.

Марину Кочур обурило те, що Міністерство аграрної політики виступає за знищення популяції вовка на території України та підтримує діяльність мисливсько-випробувальних станцій.

За словами депутата, Мінагрополітики відхиляє зміни, які пропонує Верховна Рада, щодо використання диких тварин на випробувальних станціях та вилучення вовка зі списку так званих шкідливих тварин.

«Верх цинізму в країні, яка прагне до Європи, допускати існування місць, де мисливських собак натаскують на звіра. Звіром при цьому може бути як маленький лисеня або борсук, так і дорослий ведмідь. Собаки рвуть звіра, потім звіра віднімають, зашивають йому рани, підліковують і знову пускають у роботу. І так – до моменту, коли його вже не можуть врятувати», – заявила представниця «Батьківщини».

Довідково. На розгляді Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи перебуває законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)» № 6598-1 від 10.07.2017. Одним із авторів документа є народний депутат з фракції ВО «Батьківщина» Сергій Євтушок. Водночас Мінагрополітики виступає проти запропонованих змін щодо використання диких тварин на випробувальних станціях, зокрема в листі №37-14-6/17973 від 28.07.2017 р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова