Столична «Батьківщина» приєдналася до Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей

Минулої суботи депутати Київради від «Батьківщини» та активістки ГО «Жінки Батьківщини» взяли участь у щорічній Всеукраїнській ході на захист прав дітей і сімей під гаслом «Сім’я – серце України!»

Як повідомляє пресслужба Київської міської парторганізації, хода стартувала у парку Тараса Шевченка й закінчилася на площі Конституції, що біля Верховної Ради.

Депутат Київради Тетяна Меліхова переконана, що акція має беззаперечну суспільну важливість і взяти участь у цьому заході – означає ще раз підкреслити свою позицію щодо сімейних цінностей. За словами представниці «Батьківщини», сімейна політика – одне з найактуальніших питань для українського суспільства, яке має стати пріоритетним у державі.

«Як жінка і як голова Київського осередку ГО «Жінки Батьківщини», хочу наголосити на необхідності звернути увагу суспільства та влади на моральні й духовні основи сім’ї, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей. Здорова гармонійна родина – це здорова нація і процвітаюча країна», – зазначила на своїй сторінці у фейсбуці секретар фракції «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова