Столична «Батьківщина» попереджає про спроби підкупу голосів партією БПП

Від початку передвиборчої кампанії на гарячу лінію «Батьківщини» та номера приймалень депутатів Київради надходять дзвінки киян про спроби підкупу їхніх голосів партією Порошенка.

Про це повідомляє прес-служба столичного партійного осередку «Батьківщини».

«4 лютого на телефон гарячої лінії зателефонувала занепокоєна киянка з проханням зупинити неправомірні дії партії Петра Порошенка. Вона розповіла, що до неї в квартиру подзвонили невідомі особи, які назвалися співробітниками компанії з соціологічних досліджень. Спочатку молодики запитали про політичні вподобання, а потім запропонували їй 1000 грн – винагороду за підтримку на виборах Петра Порошенка. У жінки попросили скан-копію паспорта й ідентифікаційного коду. Вона відмовилася, проте вирішила сфотографувати хлопців. Зловмисники втекли», – коментують у прес-службі Київської «Батьківщини».

Керівник юридичного департаменту Центру захисту киян Юрій Власенко радить громадянам у жодному разі не надавати копії своїх документів, адже злочинці можуть використати паспорт та ідентифікаційний код власника для відкриття кредиту.

«Ніхто не відміняв кримінальну відповідальність за підкуп. Це стосується і тих хто «бере», і тих, хто «дає», – наголосив керівник юридичного департаменту.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова