Столична «Батьківщина» допомогла провести фестиваль для молоді з фізичними обмеженнями

У Києві Подільський районний партосередок ВО «Батьківщина» допоміг організувати фестиваль «Повір у себе» для молоді з фізичними обмеженнями.

Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», свято відбулося в спеціалізованій школі №17.

За словами Ніни Чернишенко, голови «Батьківщини» Подільського району Києва, на фестивалі свої таланти демонстрували вихованці Центру реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, школи-інтернату № 5 для дітей з вадами зору, школи-інтернату № 6 для дітей з вадами слуху, інтернату № 19 для дітей з вадами опорно-рухового апарату, організації дітей-інвалідів «Трамплін».

Представниця «Батьківщини» розповіла, що близько 125 учасників змагалися в таких номінаціях: вокально-хоровий жанр, хореографічний жанр, естрадно-інструментальний жанр, виконавче мистецтво, авторська поезія та проза, образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, нерукотворна номінація, ІT-номінація, приз глядацьких симпатій.

«Нам було приємно відзначити номінантів не лише вітальним словом, а й солодкими та цінними подарунками, бути поруч із ними під час перемог. Це важливо, аби діти з фізичними обмеженнями не відчували обмежень у своїх вміннях і талантах», – сказав голова столичної «Батьківщини» Володимир Бондаренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова