Столична «Батьківщина» домоглася скасування грабіжницьких тарифів

Команда столичної «Батьківщини» та активісти Центру захисту киян домоглися скасування розпорядження КМДА щодо необгрунтованих тарифів на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Як повідомляє прес-служба столичної парторганізації, сьогодні відбулося засідання апеляційної інстанції, яка залишила в силі рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо анулювання розпорядження КМДА №668 від 06.06.2017 року про встановлення тарифів та структури тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.


У судовому засіданні встановлено, що Віталій Кличко незаконно підписав розпорядження, яким киян обібрали більш аніж на 1,5 млрд. гривень. Голова «Спілки власників житла України» Олексій Кучеренко підтвердив, що розпорядження визнано протиправним і таким, що втратило чинність.

«Будемо разом із киянами наводити порядок, вимагати перерахунок. Двірники та майстри точно не постраждають – вони мусять отримувати належну зарплатню за свою справу. А ось «схемники» та дилетанти-чиновники нам точно не потрібні!» – заявив Олексій Кучеренко.

Керівник юридичного департаменту Центру захисту киян Юрій Власенко наголосив, що разом з колегами й надалі вимагатиме перерахунку від керуючих компанії.

«Представники КМДА марно намагалися зірвати процес  – заявляли безпідставні клопотання та відвід складу суду, але справедливість і здоровий глузд перемогли», – зазначив Власенко.

Наступним кроком «Батьківщина» боротиметься за скасування незаконних тарифів на електроенергію. У разі відмови від повернення коштів, що повинні зробити, так звані керуючі компанії, за кожен день прострочення, передбачено стягнення пені в розмірі 3% у день.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова