Столична «Батьківщина» долучилася до презентації фільму про молодіжну політику в Україні

14 січня в Ukraine Crisis Media Center відбулась пресконференція, присвячена презентації першого документального фільму про молодіжні крила політичних партій в Україні.

Кінострічку зняла «Спільнота активної молоді» за підтримки NDI Ukraine. «Батьківщину» на заході представив заступник Голови Київської міської партійної організації Олексій Захарченко.

«Порадив молоді більше цікавитися політикою, намагатися розбиратися в політичних процесах та не боятися пробувати себе в них. Переконаний, що саме професійна патріотична молодь може змінити нашу країну на краще. То ж, як нас вчив Богдан Дмитрович Гаврилишин: «Вчитися, мріяти, діяти. З ентузіазмом, оптимізмом, захопленням!»
Фільм про молодіжні крила партій розповідає про діяльність та роль молодіжних політичних організацій, з якими проблемами, з якими викликами вони зіштовхуться, який шлях розвитку молодіжок в Україні, чому участь у молодіжній партійній організації є надійним соціальним ліфтом для кар’єри у політиці, де брати ресурси для реалізації власного потенціалу та цікавих проєктів.
Фільм незабаром можна буде переглянути на YouTube-каналі ГО «Спільнота активної молоді» за посиланням – https://www.youtube.com/c/NGOSAM/videos

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова