Столична «Батьківщина» долучилася до благодійної акції з передачі пасок військовикам

Представники Київської міської «Батьківщини» долучилися до спільної акції Центру захисту киян та Свято-Михайлівського Золотоверхого чоловічого монастиря з освячення та передачі українським військовим 5000 пасок.

Як повідомляє пресслужба столичної партійної організації, така благодійна акція напередодні Великодня відбувається п’ятий рік поспіль.

Цьогоріч обряд освячення звершив Митрополит Київський і всієї України Митрополит Епіфаній. Великодні паски відправили до району проведення операції Об’єднаних сил для українських воїнів.

«Центр захисту киян небайдужий до того, що відбувається на Сході України, до тих людей, які не мають можливості придбати паску на Великдень. Зважаючи на це, ми зібрали кошти й придбали 5000 пасок. Сьогодні разом з Православною церквою України провели богослужіння, освятили паски та помолилися за здоров’я військових, які не можуть взяти участь у великодньому святкуванні та піти до церкви. На Великдень наші бійці отримають освячені паски», – зазначив очільник столичного партійного осередку, депутат Київради Віталій Нестор.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова