Столична «Батьківщина» бореться з незаконними хостелами

Голова столичної «Батьківщини» Віталій Нестор разом із командою та киянами домагаються врегулювати незаконну діяльність хостелу в Голосіївському районі.

Як повідомляє пресслужба Київського міського партосередку, хостел розташований в Голосіївському районі, провулок Ужгородський, 7.

Жителі району обурені порушенням громадського порядку навколо хостелу. Мешканці стверджують, що постояльці зловживають алкогольними напоями та вживають наркотичні речовини.

«У реєстрі будинків, які використовуються під гуртожитки, дана будівля не значиться. Чисельні звернення до правоохоронних органів про порушення громадського порядку та правил благоустрою, залишаються без уваги. Мешканці не пускають дітей на гральні майданчики та самі не виходять увечері на вулицю. Я переконаний, що міська влада має висловити жорстку позицію в цьому питанні, а ми з громадою будемо добиватися справедливості та порядку», – прокоментував ситуацію Віталій Нестор журналістам.

Політик пояснив юридичний аспект роботи хостелів в Україні.

«Діяльність гуртожитків врегульована в Житловому кодексі, а діяльність готелів – в законі України «Про туризм», діяльність хостелів, на жаль, не врегульована. Лише нещодавно до Державних будівельних норм була внесена заборона розміщення хостелів в житлових будинках», – додав він.

На місце події активісти викликали поліцію для фіксації всіх порушень діяльності хостелу. Віталій Нестор запевнив громаду, що всі питання будуть вирішені в рамках правового поля.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова