Стипендія для найкращих ліцеїстів від «батьківщинівця» Тернопільщини

Завдяки голові Кременецької районної організації ВО «Батьківщина» Миколі Сліпченку учні Збаразького ліцею №3 ім. Михальського Т.Р. отримали заслужену грошову нагороду за свої старання.

23 травня відбулося нагородження одинадцятьох найактивніших учнів ліцею, які проявили себе у різних напрямках діяльності.

«Сучасна система шкільної освіти не передбачає матеріального стимулювання учнів за успіхи в навчанні чи іншу активність, – каже Микола Сліпченко. –Тому з початку цього навчального року разом з учнівським самоврядуванням ліцею впровадили стипендію, яку діти отримують за гарні результати в навчанні, а також за спортивні й творчі досягнення».

Але, як каже активіст тернопільської «Батьківщини», мова насправді не про гроші. Це лише маленький приємний додаток. Мова про самоврядування, відповідальність і справедливість. «Я дуже задоволений, що діти самостійно формували рейтингову систему оцінювання, фіксували роботу кожного й писали список претендентів. Це залежало лише від них.Ні я, ні вчителі, ні адміністрація школи на це не впливали. У наступному році планую продовжити фінансово підтримувати найкращих ліцеїстів», – запевнив Микола Сліпченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова