Спортивним фестивалем Донецька «Батьківщина молода» об’єднала українців

У Маріуполі за підтримки «Батьківщини молодої» відбувся дводенний фестиваль «Маріуполь спортивний».

Як повідомляє прес-служба Донецької обласної парторганізації, на пляжі «Піщаний» зібралися професійні спортсмени, любителі спорту та відпочивальники. Окрім спортивних змагань, на присутніх чекали розважальні шоу та ігри – боді-арт, сімейні естафети, флешмоби.

viber imaыыыge
«Наша мета – показати, що Маріуполь безпечне місто і тут немає війни, а також залучити якомога більше молоді до спорту. Хочемо зробити цей фестиваль щорічним і запросити на нього гостей з усіх областей України», – сказав голова Донецької обласної «Батьківщини молодої» Денис Остапенко.

viber imagвe
Справжнє видовище влаштували учасники чемпіонату з пляжної боротьби – професійні борці, відомі далеко за межами нашої країни. Цікавими виявилися і змагання з перетягування каната, в якому команда «Батьківщини молодої» посіла почесне третє місце.

Завершився фестиваль виступами рок-гуртів, фаєр-шоу та дискотекою. За два дні кілька сотень маріупольців взяли участь у фестивалі. Були присутні на дійстві й гості з інших міст Донеччини та сусідніх областей.

За результатами змагань обрали найкращих серед пляжних команд з різних видів спорту. Переможці отримали подарунки та сертифікати від організаторів заходу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова