Соціологи: У Кропивницькому впевнено лідирують Юлія Тимошенко й «Батьківщина»

Якби найближчої неділі відбулися вибори президента України, Юлія Тимошенко здобула б найвищий рівень довіри жителів Кропивницького, які планують іти на вибори – 25,5 відсотка голосів. Найближчий суперник отримав би 20,1 відсотка.

За інформацією прес-служби Кіровоградської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», такі дані оприлюднили представники «Центральноукраїнської соціологічної лабораторії».

Згідно з опитуванням, у разі проведення нинішнього тижня виборів до Верховної Ради України за «Батьківщину» проголосують 18.2 відсотка городян, що на 6,2 відсотка більше від найближчого конкурента.

«Це дослідження замовляли наші суперники, тому можемо передбачити, що насправді рівень довіри до Юлії Тимошенко й партії «Батьківщина» в Кропивницькому ще вищий», – сказав заступник голови Кіровоградської обласної парторганізації Андрій Табачук.

Соціологи «Центральноукраїнської соціологічної лабораторії» наприкінці лютого й на початку березня опитали 600 постійних мешканців Кропивницького. Тип вибірки: багатоступенева, квотна, репрезентативна для дорослого населення за статтю, віком та адміністративно-територіальним поділом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова