Слухачі «Школи політичного успіху» завершили навчання

Днями слухачі ХІ набору «Школи політичного успіху», яка проходила з ініціативи «Батьківщини молодої», завершили навчання.

Як повідомляє пресслужба Київського міського партосередку, навчальна програма включала лекції, дискусії та тренінги від народних депутатів України, відомих політтехнологів, журналістів, представників органів місцевого самоврядування та громадських діячів.

Учасники змогли попрактикуватись у координації роботи політичних партій, веденні виборчої кампанії та моделюванні роботи парламенту.

«Ці два місяці навчань – це було дійсно круто і все завдяки вам! Ми дякуємо кожному, хто так старанно та наполегливо пройшов цей не легкий шлях і отримав досвід і цінні знання», – зазначили організатори курсу.

Мета школи − підвищити рівень політичної освіти молоді, залучити її до активної участі в політичному та громадському житті країни, поділитися з нею знаннями про те, як ефективно реалізувати свої лідерські якості в умовах сучасного політичного життя України.

Навчання триває два місяці у форматі: два заняття на тиждень у позаробочий час. Стати учасниками Школи можуть молоді люди віком від 17 до 30 років, які проживають у Києві та Київській області та пройшли відбір.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова