Ще одна міськрада Київщини вимагає від влади врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

11 жовтня Бучанська міська рада, що на Київщині, ухвалила звернення до президента України, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради та генерального прокурора, у якому вимагає відреагувати на ситуацію, що склалася на ринку електричної енергії.

Про це повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

За словами депутатів Бучанської міськради, у місті, як і в усій області, структури «Київобленерго» встановлюють непідйомні для бізнесу технічні умови, вимагають багатомісячні передплати за ненадані послуги, накладають необґрунтовані штрафні санкції. Нині на всі підприємства надходять квитанції на так звану «інфляційну доплату» за останні 3 роки.

Голова фракції «Батьківщина» в Бучанській міськраді Олег Сотніков розповів, що «Київобленерго» тисне й на звичайних мешканців.

«Людям не відомо, скільки тепер реально коштує підключення приватного будинку до електропостачання. Усі отримані платіжки економічно не обґрунтовані», – сказав він.

У місті часто виникають перебої з подачею електроенергії – відключають будинки та підприємства, при цьому не відшкодовують завданих збитків.

«Численні маніпуляції з боку монополіста переросли в пряме вимагання хабарів. Ми маємо припинити беззаконня, яке чинить «Київобленерго» щодо населення, представників бізнесових структур, бюджетних підприємств та установ, навіть до закладів охорони здоров’я та освіти», – наголосив очільник фракції «Батьківщина» в Бучанській міськраді Олег Сотніков.

Аналогічні звернення до влади з вимогою повернути ПрАТ «Київобленерго» до державної власності вже ухвалили Бориспільська та Ірпінська міські ради, а також Ставищенська районна рада.

Нагадаємо, 5 вересня Київський обласний партосередок ВО «Батьківщина» разом з громадськими організаціями подав позов до Господарського суду Києва про визнання недійсним договору купівлі-продажу акцій ПрАТ «Київобленерго» та договору купівлі-продажу акцій ПАТ «АЕС Київобленерго». Тоді партійну ініціативу прийшли підтримати тисячі мешканців області, які обурені шантажем з боку приватної монополії ПрАТ «Київобленерго», а позов до суду підписали понад 20 тисяч людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова