Ще дві ради на Київщині закликали Президента України знизити ціни на газ

8 листопада депутати Переяслав-Хмельницької райради та Української міськради, що на Київщині, ухвалили звернення до Президента України про необхідність негайного скасування підвищеної ціни на газ для населення, яку з 1 листопада затвердив Кабінет міністрів.

Про це повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

«Запропоноване урядом подорожчання викликало обурення людей по всій області, адже вони просто не розуміють, звідки взяти кошти, щоб зігрітися цієї зими», – сказав Петро Солодушко, голова фракції «Батьківщина» в Українській міській раді.

За словами голови фракції «Батьківщина» в Переяслав-Хмельницькій райраді Віктора Григоровича, вартість споживчого кошика на початку року вже була удвічі вищою, ніж мінімальна пенсія, а тепер ціни на продукти знову зросли.

«Уряд, замість того щоб врегулювати ситуацію, добиває людей тарифами», – обурився представник «Батьківщини».

Нагадаємо, раніше аналогічні звернення до керівництва України вже ухвалили Бучанська, Вишнева, Переяслав-Хмельницька, Таращанська, Миронівська, Богуславська, Обухівська міські ради, Тетіївська, Згурівська, Фастівська, Ставищенська районні ради, депутати Тетіївської міської ОТГ та Києво-Святошинської райради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова