Шаховий турнір, присвячений 30-й річниці Незалежності України

Серед спільноти градизьких шахістів-аматорів є традиція – щороку збиратися на відкритий шаховий турнір, присвячений Дню Незалежності України.

На турнір запрошують давніх друзів-суперників з колишнього Глобинського району.

З нагоди святкування 30-річчя незалежності нашої держави, за підтримки голови місцевого осередку партії, депутата Градизької селищної ради Степана Васильовича Скриля та голови районного ВФСТ «Колос» Сергія Олександровича Мороза, на відкритій площадці кафе «Піраміда» у Градизьку відбувся відкритий шаховий турнір, який зібрав десять учасників, представників чотирьох шахових шкіл – із села Мозоліївки, селища Градизька, міст Глобине та Києва. Із села Мозоліївки прибули на змагання двоє нерозлучних друзів шахістів-аматорів А.Є. Андрусь та О.Л. Улановський.

Градизьку шахову школу представили досвідчені шахісти М.Я. Головко, Ю.Г. Лихопуд, О.І. Коровайний, О.М. Лисенко та молоді шахісти К.І. Тичук і Р.А. Литовченко. На шаховий турнір прибули гості з міста Глобине – О.М. Козенко та з Києва – М.Ю. Долгоненко.

 Після обрання суддівського комітету, головний суддя турніру Е.В.Чіп привітав присутніх зі святом та ознайомив учасників турніру з правилами. На кожну партію відводилося тридцять хвилин. Цього часу цілком вистачало, аби оцінити потенціал суперника, випробувати у двобої з ним свої домашні заготовки та намагатися наперед прорахувати варіанти його ходів.

Турнірна таблиця після 9-ти турів виглядада так:

I – М.Я. Головко (7,5 балів);

II – Ю.Г. Лихопуд (7 балів);

III – Р.А. Литовченко (6,5 балів);

IV – А.Є. Андрусь (5,5 балів);

V – О.І. Коровайний (5 балів);

VI – М.Ю. Долгоненко (4 бали);

VII – О.М.Лисенко (4 бали);

VIII – О.М.Козенко (4 бали);

IX – О.Л.Улановський (1,5 бали);

X – К.І.Тичук (0 балів).

До учасників турніру звернувся з вітальним словом голова місцевого осередку партії ВО «Батьківщина», депутат Градизької селищної ради Степан Скриль. Він нагородив переможця та призерів турніру пам’ятними медалями та грамотами від організаторів і спонсорів змагань. 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова