Сесія Хмельницької райради підтримала звернення «батьківщинівців»

Депутати Хмельницької районної ради абсолютною більшістю голосів підтримали, ініційоване представниками фракції ВО «Батьківщина», звернення щодо захисту прав пенсіонерів силових структур.

­У документі обранці району вимагають від Президента України та Верховної Ради припинити дискредитацію прав ветеранів і пенсіонерів силових відомств та встановити справедливу процедуру нарахування пенсій.

«У Хмельницькому районі мешкає понад 17 тисяч ветеранів і пенсіонерів силових відомств, а також члени їх родин. Вкрай несправедливо і обурливо, що  сьогодні у сержанта, який вийшов на пенсію у 2021 році, пенсійне забезпечення таке ж як у літньої людини, підполковника – пенсіонера минулих років», – пояснив абсурдність ситуації  депутат Хмельницької  районної ради Валерій Лесков.

​Депутат зауважив, що тисячам військових пенсіонерів та інших силових відомств Хмельниччини доводилось зазнавати поневірянь у судах різних інстанцій, аби добитися перерахунку пенсій. І ось – чергова спроба влади  залишити без гідного забезпечення тих, хто ризикував життям і здоров’ям для захисту Батьківщини, громадського спокою і безпеки.

«Таке ставлення до соціального захисту пенсіонерів силових відомств принижує престиж військової та правоохоронної служби,  негативно впливає на формування у молоді патріотизму щодо захисту своєї країни», – наголосив Валерій Лесков.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова