Сергію Євтушку подарували власноруч вишиту ікону

У рамках робочої поїздки до Острога народний депутат України, голова Рівненської обласної «Батьківщини» Сергій Євтушок зустрівся з активом місцевої партійної організації та завітав до закладу «Острозький психоневрологічний інтернат».

Як повідомляє пресслужба обласного партійного осередку, керівники закладу показали депутату кімнати, в яких живуть хворі, їдальню і невеличку церкву, що знаходиться на їх території. Сергій Євтушок поспілкувався з трудовим колективом та пацієнтами закладу.

Коментуючи знайомство із закладом, депутат на своїй сторінці  у Фейсбук зазначив: «Зізнаюся, був приємно вражений рівнем обслуговування пацієнтів. Творчі майстерні, у яких проходять трудотерапію, їдальня, в якій щоденне меню не повторюється упродовж тижня. Велика заслуга у створенні таких позитивних умов безсумнівно  керівників закладу – наших однопартійців Олександра Дмитрука та Ольги Самойлович».

Політик щиро дякував за цінний подаруноквишиту ікону Божої матері, яку йому подарували в інтернаті і запевнив, що й надалі опікуватиметься закладом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова