Сергій Євтушок зустрівся з партійцями Миколаївщини

Народний депутат України Сергій Євтушок впродовж двох днів перебував на Миколаївщині, де провів зустрічі з партійними активістами, лідерами громадської думки, керівниками районних і міських парторганізацій.

Як повідомляє прес-служба обласної «Батьківщини», під час зустрічей учасники  обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні, підготовку до виборів в ОТГ на Миколаївщині, розбудову партійної мережі в області.


Депутат дав інтерв’ю одному з провідних миколаївських телеканалів – «НИС-ТВ».

«У грудні на Миколаївщині пройдуть вибори в 12-ти ОТГ, тож маємо бути готовими й очікувати на адміністративний вплив, тиск на наших кандидатів, фальсифікації та спроби дискредитувати партію та кандидатів. Звісно, ми будемо протистояти можливим провокаціям та оприлюднювати у ЗМІ факти фальсифікацій, якщо вони підтвердяться. Взагалі, миколаївська команда «батьківщинівців» здатна перемагати і на місцевих, і на президентських виборах», – зазначив Сергій Євтушок.

Політик відповів на запитання щодо підвищення ціни на газ, стану доріг в Україні, нової стратегії миру й безпеки, ситуацію в Азовському морі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова