Сергій Євтушок: Вижити в умовах поширення ковіду допоможе сильне місцеве самоврядування

Народний депутат України, голова Рівненської обласної парторганізації Сергій Євтушок під час робочої поїздки до Острога взяв участь у роботі сесії об‘єднаної територіальної громади.

У своєму виступі депутат повідомив, що з понеділка Рівненщина опиниться у «червоній» зоні карантину, повідомляє пресслужба обласної партійної організації.

«З огляду на високі показники поширення коронавірусу, не лише в Україні, а й на Рівненщині, наша область з понеділка переходить у «червону» зону. Це означає, що всі навчальні процеси переходять в онлайн-режим, який я не сприймаю як людина. Це дуже складно для наших дітей, для батьків і для навчального процесу. Для бізнесу це теж удар. Разом з тим, вчені, лікарі кажуть про нові штами, тобто ситуація затягнеться надовго», – сказав депутат.

Сергій Євтушок наголосив, що депутати мають відкинути політичні амбіції і разом працювати й думати, звідки і як залучити кошти в громади.

«Лише об’єднавши всі зусилля, ми зможемо пройти цей складний шлях у подоланні наслідків пандемії. Про це говорить наша фракція у Верховній Раді, це позиція Юлії Тимошенко, про це знає й монобільшість. Якщо потрібна наша допомога, ми готові допомогти, навчити, підставити своє плече, аби лиш вивести Україну на нормальний курс», – зазначив Сергій Євтушок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова