Сергій Євтушок переймається проблемами паліативного відділення у Дубно

Під час робочої поїздки до Дубенського району, народний депутат України, в.о. голови Рівненської обласної парторганізації Сергій Євтушок зустрівся з керівниками району, партійним активом, відвідав сесії місцевих депутатів.

Спілкуючись з головою  райдержадміністрації Всеволодом Пекарським та головою райради Віктором Ковальовим, депутат акцентував увагу на неприпустимості ліквідації відділення паліативної допомоги, у якому наразі працює 48 медпрацівників та обслуговується понад сотня важкохворих людей.

«Це неприпустимо, коли в рамках медреформи проводять «оптимізацію», яка зводиться до одного – закриття соціально важливих медичних установ. Уряд знаходить кошти на мільйонні премії працівникам «Нафтогазу», міністрам, а виділити дотацію на зарплати простим людям не може. Обіцяю, що звернення трудового колективу я особисто передам  міністру охорони здоров’я і разом з нашою фракцією у Верховній Раді, місцевими депутатами шукатимемо шляхи, як зберегти це відділення», – наголосив у розмові Сергій Євтушок.

Звернувся також за допомогою до народного депутата Демидівський селищний голова Сергій Радченко. Він просить Сергія Миколайовича на законодавчому рівні допомогти зі змінами у законах «Про судовий збір» та «Про державний бюджет України на 2021 рік». У першому випадку селищний голова просить скасувати судовий збір для органів місцевого самоврядування, адже зараз при наявних можливостях бюджету, громада не має фінансової змоги захищати свої інтереси.

Варто внести зміни й до державного бюджету, з тим, аби ряд відрахувань з податків йшли до скарбнички місцевих громад, а не до столиці. Йдеться, зокрема про те, щоб ПДФО від продажу електричної енергії по зеленому тарифу направляти по місцю росташування об’єкта відновлюваного джерела  енергії, а не реєстрації, як зараз.

Політик, ознайомившись з поданими зверненнями, назвав їх дуже слушними й пообіцяв вивчити та розглянути надані пропозиції на засіданні Бюджетного комітету.

У виступі на сесії Боремельської ОТГ народний депутат наголосив на нагальності проведення Всеукраїнського референдуму, який ініціює «Батьківщина».

«Наша позиція завжди полягала в тому, що на всі надважливі питання має дати відповідь український  народ. Не Президент, не Верховна Рада, а українці мають визначати свою долю. Варто чи не варто продавати українську землю іноземцям, чи потрібно знову дозволити гральний бізнес в Україні. Кінцеве рішення має залежати лише від вас. Сподіваюся, що ви всі до цього підійдете вкрай відповідально», –наголосив Сергій Євтушок.

Під час спілкування йшлося також про адміністративно-територіальну реформу, що призвела до об’єднання районів, про податки, що формують  бюджет громади, про закриття соціальних закладів у селах.

Депутат подякував за теплу зустріч й пообіцяв, що невдовзі знову завітає в гості.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова